Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Klientu apkalpošanas operators/e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Pievienojoties mūsu komandai kā teleoperators, Tev būs nepieciešams:
1. Pārdot LMT labākos pakalpojumus
2. Veikt izejošos zvanus
3. Pielāgoties ikviena klienta vajadzībām
4. Analizēt darba procesu un pamatot savu viedokli
5. Precīzi apstrādāt un apkopot informāciju

Prasības kandidātiem

Mēs meklējam tieši Tevi, ja
1. Esi komunikabls/a
2. Tev patīk runāt pa telefonu
3. Tevī mīt azarts un mērķtiecība
4. Tev ir teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas
5. Tu esi optimists ar gaišu skatu nākotnē

Darbiniekiem piedāvājam profesionālo apmācību un stabilu atalgojumu!

Savu CV sūti mums līdz 1. decembrim uz e-pastu cv(at)mobileline.lv

Darba sludinājuma numurs
#132506

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2012. gada 29. novembris
Ievadīts:
2012. gada 29. oktobris

Mēs, SIA MOBILE LINE esam:
1. Latvijas Mobilā Telefona dīleri
2. Apkalpojam LMT fiziskās un juridiskās personas
3. Stabili un augoši
4. Draudzīgi un dzīvespriecīgi
5. Lielu uzmanību pievēršam kvalitātei
6. Meklējam iespējas tur, kur citi tās neredz
7. Darbiniekiem piedāvājam profesionālo apmācību un stabilu atalgojumu

Skatīt visu