Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Klientu apkalpošanas speciālists/-e (Deglava ielas filiālē)

CV MARKET klients

Darba apraksts

Piedāvājam pilna laika maiņu darbu klientu apkalpošanas speciālistam/-ei (Deglava ielas filiālē).

Galvenie pienākumi:

  • Orientēties uzņēmuma piedāvātajā preču klāstā un to lietošanas nosacījumos.
  •  Pārzināt auto rezerves daļu preču katalogus.
  •  Konsultēt un izskaidrot pircējam preces labās īpašības un kvalitāti, palīdzēt izvēlēties atbilstošās preces.
  •  Pieņemt preču pasūtījumus gan no klientiem, kas ieradušies klientu apkalpošanas zālē, gan telefoniski.
  •  Komplektēt un saiņot preces, izsniegt tās klientam vai piegādes darbiniekam piegādāšanai klientam.
  •  Izvietot preces klientu apkalpošanas zālē un noliktavā saskaņā ar uzņēmumā ieviesto kārtību.
  •  Celt savu kvalifikāciju, apgūt un papildināt zināšanas un prasmes, kas nodrošina kvalitatīvāku savu pienākumu izpildi un lielāku izpratni par saistītajiem procesiem.

Veicamā darba patstāvības pakāpe:

Darbs tiek veikts patstāvīgi, atbilstoši filiāles vadītāja norādījumiem.

Prasības kandidātiem

  • Labas tehniskās zināšanas par automašīnu uzbūvi.

  • Vēlme un spēja pastāvīgi papildināt zināšanas un prasmes.

  • Ļoti labas komunikācijas prasmes.

  • Labas latviešu un krievu valodas prasmes (priekšroka tiks dota kandidātam ar labām latviešu valodas zināšanām).

  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta.

  • Labas datorprasmes.

Uzņēmums piedāvā

  •  Darbu stabilā starptautiskā uzņēmumā.
  •  Karjeras izaugsmes iespējas.
  • Pievilcīgu atalgojuma un finansiālās motivācijas sistēmu, kas ir balstīta uz darba rezultātiem – no 950,00 līdz 1300,00 EUR (bruto).
  • Stabilitāti un sociālās garantijas.
  • Īpašas atlaides auto rezerves daļām.

Informējam, ka sazināsimies ar pretendentiem/-ēm, kuri/-as tiks aicināti/-as uz pretendentu atlases nākamo kārtu.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#197236

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 950 - 1300 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 25. jūlijs
Ievadīts:
2019. gada 12. jūlijs

Auto servisu un auto rezerves daļu veikalu tīkls, kā arī auto rezerves daļu vairumtirdzniecība

Skatīt visu