Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Klientu apkalpošanas speciālists/-e Līvānos

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 43732

Darba sludinājuma numurs

43732

Darba apraksts

Ja Jums ir:
· augstākā/ nepabeigta augstākā izglītība ekonomikā, finansēs vai grāmatvedībā
· vēlme strādāt ar klientiem
· labas pārdošanas un komunikācijas prasmes
· augsta atbildības sajūta un precizitāte
· labas latviešu, krievu un vēlamas angļu valodas zināšanas
· labas prasmes darbā ar MS Office

Prasības kandidātiem

Mēs uzticēsim Jums:
· laipni un kvalitatīvi apkalpot bankas klientus
· informēt klientus par bankas produktiem un pakalpojumiem
· pārdot bankas produktus un pakalpojumus
· precīzi veikt darbības ar klientu bezskaidras un skaidras naudas līdzekļus

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:
· iespēju strādāt vienā no lielākajām finanšu kompānijām Baltijā
· interesantu un atbildīgu darbu
· profesionālās izaugsmes iespējas
· konkurētspējīgu atalgojumu

Cita informācija

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikuma vēstuli AS “Parex banka” Personāla atlases nodaļā
līdz š.g. 20.jūnijam. Adrese: Republikas laukums 1, Rīga LV-1010, e-pasts: cv@parex.lv ar norādi “Klientu apkalpošanas speciālists/-e Līvānos”.

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Latgale
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 20. jūnijs
Ievadīts:
2008. gada 10. jūnijs