Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Klientu apkalpošanas speciālists/-e Maksājumu karšu pārvaldē

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • konsultēt klientus par bankas maksājumu karšu produktiem, karšu kredītiem, patēriņa aizdevumiem, to saņemšanas un izmantošanas iespējām, kā arī par citiem bankas pakalpojumiem;
  • noformēt līgumus un citus maksājumu kartes izsniegšanai vai apkalpošanai nepieciešamos dokumentus;
  • saņemot klienta pieprasījumu kredīta limita/overdrafta piešķiršanai, veikt karšu lietotāju maksātspējas analīzi, kredīta pieprasījumu sagatavošanu kredītkaršu izdošanai, overdraftu un kredīta limitu piešķiršanai.

Prasības kandidātiem

  • vēlama darba pieredze finanšu sfērā;
  • precizitāte, augsta atbildības sajūta;
  • labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • prasme strādāt ar datoru;
  • labas saskarsmes prasmes.

Mēs piedāvājam profesionālu, radošu kolēģu komandu un attīstības, izglītošanās iespējas.

Cita informācija

CV un pieteikumu vēstuli sūtiet uz cv@rietumu.lv

Darba sludinājuma numurs
#33471