Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citi jauni darba piedāvājumi tieši Tev!

Jaunākās vakances

Klientu apkalpošanas speciālists

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 6541

Darba sludinājuma numurs

6541

Darba apraksts

Darba apraksts: Darbs birojā, klientu pasūtījumu pieņemšana, informācijas sniegšana par precēm, atbildēšana uz klientu zvaniem, e-pasta sarakste ar klientiem; Informācijas ievade par pārdodamajām precēm.

Prasības kandidātiem

* komunikabilitāte, pozitīva attieksme pret lietām;
* atbildības sajūta, godīgums, precizitāte;
* spēja strādāt komandā;
* latviešu, krievu, angļu valodas zināšanas;
* datorprasme - MS Word, Excel; Adobe Photoshop tiks uzskatīta par priekšrocību;
* spēja strādāt pilnu darba dienu (no 9:00 līdz 19:30)

Piedāvājam darbu vadošajā Latvijas Interneta veikalā, dinamiskā kolektīvā, stabilu atalgojumu ar bonusu sistēmu atbilstoši ieguldītajam darbam un sasniegtajiem rezultātiem!

Cita informācija

Lūdzam sūtīt CV un motivācijas vēstuli.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 9. decembris
Ievadīts:
2004. gada 9. novembris

www.1a.lv - Interneta veikals, kas nodarbojas ar elektropreču, sadzīves tehnikas, mobilo telefonu un citu preču tirdzniecību internetā ar bezmaksas piegādi, izdevīgiem līzinga nosacījumiem.