Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Klientu apkalpošanas speciālists/e

CV MARKET klients

Atrašanās vieta: Rīga
Darba amata apraksts: pilna slodze
Papildus informācija: pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)

Ievadīts: 2012. gada 1. oktobris
Sludinājums publicēts līdz:2012. gada 1. novembris

Darba apraksts

* Atklāta un godīga komunicēšanās ar klientu;
* Aktīva apkalpošana;
* Individuāla pieeja klientiem;
* Klientu vajadzību noskaidrošana;
* Preču pazīšana un prezentācija;
* Profesionāls pārdošanas darbs.

Prasības kandidātiem

* Pozitīva attieksme;
* Vēlme palīdzēt klientiem;
* Pārdošanas kaislība;
* Vismaz vidējā izglītība;
* Ļoti labas krievu valodas zināšanas sarunas līmenī;
* Ambiciozums un attīstīties spēja.

Uzņēmums piedāvā

* Dažādas apmācību iespējas;
* Uzņēmuma iekšējās karjeras iespējas;
* Pamatalgu + ar sniegumiem saistītu atalgojumu;
* Jautrus un patīkamus kolēģus un darba atmosfēru.

Mūsu uzņēmuma mērķis ir sniegt labāko klientu apkalpošanu Latvijā, tāpēc mēs nepārtraukti strādājam pie tā, lai atrastu lieliskus klientu apkalpotājus. Uzskatām par vissvarīgāko un būtiskāko: 1) KLIENTI 2) KLIENTI un 3) KLIENTI:) Padarīsim klientus laimīgus :)

Pievienojiet CV, motivācijas vēstuli, un vēlams fotogrāfiju no sevis

Darba sludinājuma numurs
#131042

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2012. gada 1. novembris
Ievadīts:
2012. gada 1. oktobris

Põldma Kaubandus AS ir pazīstams kā džinsu un sporta apģērbu (Tommy Hilfiger, Diesel, Guess, Pepe Jeans) importētājs visā Baltijā. Uzņēmums piedāvā saviem klientiem izcilu apkalpošanu un labākos modes zīmolus. Mēs atstājam mūsu klientiem vienmēr siltas un pozitīvas emocijas, kas vienmēr aicina viņus atpakaļ uz mūsu veikaliem :)

Pie mums strādājošie cilvēki patīkami, draudzīgi un ambiciozi, kas strādā 100% klientu labklājībai. Uzņēmums gaida kandidēt cilvēkus, kas ir veltīti klientu apkalpošanai, uzņēmīgi, enerģiski, pozitīvi un dzīvespriecīgi. No savas puses piedāvājam dažādas attīstības iespējas: katram klientu apkalpotājam ir iespēja realizēt savas dotības, piemēram, par veikala vadītāju, dizaineri, produktu menedžeri, un lieliskiem klientu apkalpotājiem ir iespējams sasniegt vēl tālākus un augstākus mērķus :)

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!