Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Klientu apkalpošanas un datu izplatīšanas departamenta Datu izsniegšanas daļas metodikas eksperts

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • normatīvo aktu (iekšējo, ārējo) analīze, izstrāde, atsauksmju sniegšana;
  • darbs ar līgumiem (līgumu sastādīšana, slēgšanas procesa organizēšana, līgumu izpildes metodiskā pārraudzība, līgumu izpildes analīze)
  • informācijas un klientu apkalpošanas procesu analīze un to aprakstīšana
  • atbilžu sagatavošana uz dažāda veida iesniegumiem, pieprasījumiem
  • pārskatu, shēmu un citu metodisko materiālu izstrāde
  • sagatavoto materiālu prezentācija
  • informācijas sagatavošanas un izsniegšanas procesu koordinēšana

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība (var būt pēdējo kursu students, -e)
  • Teicamas latviešu, labas angļu valodas zināšanas, vēlamas krievu valodas zināšanas
  • Labas iemaņas darbā ar datoru
  • Spēja analizēt dokumentus, procesus, to iespējamo ietekmi un mijiedarbību
  • Iniciatīva, atbildības sajūta, komunikabilitāte
  • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā
  • Vēlme strādāt, mācīties un pilnveidoties
  • Darba pieredze atbilstoša piedāvātā amata darba pienākumiem tiks uzskatīta par priekšrocību

Uzņēmums piedāvā

  • stabilu un pastāvīgu darba vietu
  • regulāru apmaksu atbilstošu LR likumdošanai
  • vispusīgu darba pieredzi
  • darbs Rīgas centrā – 11.Novembra krastmalā 31
  • pilna laika darba dienu (darba dienās no plkst. 8:30 – 17:00)
  • izaugsmes un attīstības iespējas
  • darbu profesionālā kolektīvā

Cita informācija

Savus pieteikumus un CV sūtīt:
uz e-pasta adresi konkurss@vzd.gov.lv
sūtīt pa pastu - VZD Personāla daļai 11.novembra krastmalā 31, Rīga LV 1050,
zvanīt pa tālruni 7038697 (darba laikā)

Darba sludinājuma numurs
#18817

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 300 - 422 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 8. janvāris
Ievadīts:
2006. gada 27. decembris

Valsts zemes dienests ir valsts iestāde, kas savas kompetences ietvaros pārzina zemes kā nacionālās bagātības un ar to saistīto objektu valsts uzskaiti un pārraudzību, lai nodrošinātu tās sekmīgu izmantošanu un aizsardzību.

Skatīt visu