Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Klientu apkalpošanas un datu izplatīšanas departamenta direktora vietnieks

CV MARKET klients

Darba apraksts

*sadarbībā ar departamenta direktoru nodrošināt departamentam uzdoto funkciju un uzdevumu izpildi informācijas izplatīšanas un klientu apkalpošanas jomā
*plānot, vadīt, organizēt, kontrolēt un koordinēt tiešā pakļautībā esošo departamenta daļu darbu
*analizēt un izstrādāt normatīvos aktus (iekšējos, ārējos), sniegt atsauksmes uz to projektiem
*analizēt un aprakstīt Valsts zemes dienesta (VZD) informācijas sagatavošanas un klientu apkalpošanas procesus, pilnveidot tos
*veidot klientam labvēlīgu apkalpošanas vidi
*sagatavot atbildes uz dažāda veida iesniegumiem, pieprasījumiem

Prasības kandidātiem

*augstākā izglītība
*darba pieredze vadošā amatā
*teicamas latviešu, labas angļu un krievu valodas zināšanas
*spēja analizēt dokumentus, procesus, to iespējamo ietekmi un mijiedarbību
*labas iemaņas darbā ar datoru
*spēja vadīt komandas darbu, deleģēt uzdevumus un kontrolēt to izpildi
*iniciatīva, atbildības sajūta, komunikabilitāte
*vēlme strādāt, mācīties un pilnveidoties

Uzņēmums piedāvā

*stabilu un pastāvīgu darba vietu
*regulāru samaksu atbilstošu LR likumdošanai
*vispusīgu intensīva darba pieredzi
*darbs Rīgas centrā – 11.Novembra krastmalā 31
*pilna laika darba dienu (darba dienās no plkst. 8:30 – 17:00)
*darbu profesionālā kolektīvā

Cita informācija

Pieteikumus un CV sūtīt:
* e-pasta adrese konkurss@vzd.gov.lv
* adrese Valsts zemes dienesta Personāla daļai Rīgā, 11.novembra krastmalā 31, LV1050
* fakss 7038818
* tālrunis 7038697 (darba laikā)

Darba sludinājuma numurs
#18358

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 12. janvāris
Ievadīts:
2006. gada 12. decembris

Valsts zemes dienests ir valsts iestāde, kas savas kompetences ietvaros pārzina zemes kā nacionālās bagātības un ar to saistīto objektu valsts uzskaiti un pārraudzību, lai nodrošinātu tās sekmīgu izmantošanu un aizsardzību.

Skatīt visu