Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Klientu apkalpošanas un datu izplatīšanas departamenta direktora vietnieks

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 24294

Darba sludinājuma numurs

24294

Darba apraksts

  • sadarbībā ar departamenta direktoru nodrošināt departamentam uzdoto funkciju un uzdevumu izpildi
  • veidot klientam labvēlīgu apkalpošanas vidi
  • analizēt un izstrādāt iekšējos un ārējos normatīvos aktus
  • plānot jaunas apkalpošanas metodes un koordinēt to ieviešanu
  • sagatavot atbildes uz iesniegumiem un pieprasījumiem

Prasības kandidātiem

  • augstākā izglītība, darba pieredze vadošā amatā
  • spēja analizēt dokumentus, procesus, to iespējamo ietekmi un mijiedarbību
  • spēja vadīt komandas darbu, deleģēt uzdevumus un kontrolēt to izpildi
  • iniciatīva un spēja uzņemties atbildību, komunikabilitāte
  • vēlme aktīvi strādāt, mācīties un pilnveidoties

Uzņēmums piedāvā

  • stabilu un pastāvīgu darba vietu
  • regulāru apmaksu atbilstošu LR likumdošanai
  • vispusīgu darba pieredzi
  • darbs Rīgas centrā – 11.Novembra krastmalā 31
  • pilna laika darba dienu (darba dienās no plkst. 8:30 – 17:00)
  • izaugsmes un attīstības iespējas
  • darbu profesionālā kolektīvā

Cita informācija

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt VZD Personāla daļai, 11.novembra krastmalā 31, Rīga, LV – 1050, e-pasts: konkurss@vzd.gov.lv, fakss 7038818, tālr. 7038697

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Rīgas rajons
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 11. jūnijs
Ievadīts:
2007. gada 11. maijs
Bruto alga:
No 737 līdz 900 LVL mēnesī

Valsts zemes dienests ir valsts iestāde, kas savas kompetences ietvaros pārzina zemes kā nacionālās bagātības un ar to saistīto objektu valsts uzskaiti un pārraudzību, lai nodrošinātu tās sekmīgu izmantošanu un aizsardzību.