Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Klientu apkalpotājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

Lietotas sadzīves tehnikas veikals piedāvā darbu klientu apkalpotājiem/-ām. Aicinām savā komandā enerģiskus, savam darbam uzticīgus cilvēkus ar pozitīvu attieksmi pret dzīvi un radošas attīstības mērķi.

– draudzīga klientu apkalpošana, konsultēšana un preču apraksts
– preču pārdošana, ekspozīcija mājas lapā un tirdzniecības zālē
– preču pieņemšana
– inventarizāciju veikšana
– veikala apkope
– aktuālu darba problēmu risinājumi

Prasības kandidātiem

– vidējā vai vidējā-speciālā izglītība
– iepriekšēja pieredze darbā ar klientiem
– ļoti labas komunikācijas un prezentācijas prasmes
– vēlēšanās dalīties ar klientiem savā pieredzē un apgūtajās zināšanās
– augsta motivācija, godīgums un atbildības sajūta
– griba piedāvāt teicamu klientu apkalpošanu
– labas iemaņas darbā ar datoru
– latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas komunikāciju līmenī

Par labu nāks
– iepriekšējā darba vieta sadzīves tehnikas jomā

– motivētu darba samaksu, kas sastāv no pamatalgas un darba rezultātiem (pārdošanas apjoma procents)
– pirms darba uzsākšanas piedāvājam apmācību – iepazīšanos ar precēm un pārdošanas procesu
– mūsdienīgus darba apstākļus
– apmācību

Papildinformācija
– Piedāvājam darbu vienam cilvēkam ar pilnu darba slodzi (PIRMD.–PIEKTD.) un otram ar nepilnu darba slodzi (SESTD.–SVĒTD.)
– vēlamies pēc iespējas ātri uzņemt savā komandā jaunus darbiniekus, darbu jāuzsāk 2014. gada 1. jūnijā
– lūdzam pievienot CV arī foto

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.

Darba sludinājuma numurs
#147685

Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 750 - 1000 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 13. jūnijs
Ievadīts:
2014. gada 15. maijs
Informācija par algu:
pamatalga + pārdošanas apjoma procents (viss kopā 750–1000 EUR)

SIA TEHNIKA MARKET piedāvā plašu sortimentu pazīstamu zīmolu augstvērtīgu sadzīves tehniku. Sadzīves tehnikas tirdzniecības jomā mēs darbojamies jau 7 gadus.
Mūsu piedāvātā klāstā ir: veļas mazgājamās mašīnas, veļas žāvētāji, ledusskapji, saldētavas, ledusskapji bez saldētavas, elektriskās plītis, cepeškrāsnis , trauku mazgājamās mašīnas, un citas preces.

Mēs pārdodam šādu zīmolu preces: AEG, Electrolux, Husqvarna, Bosch, Siemens, Miele, Whrilpool, UPO, Cylinda, Samsung, LG, Helkama, Candy, Hoover, Indesit, UPO, Elektro Helios, Rosenlew, Zanussi un citu ražotāju preces.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!