Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Klientu atbalsta speciālists/-e Cēsīs

CV MARKET klients
Cēsis

Darba apraksts

Mēs sagaidām, ka Tu spēsi ierīkot Lattelecom klientam balss, TV un Interneta pakalpojumus atbilstoši uzņēmuma noteiktajiem mērķiem un klientu apkalpošanas kvalitātes prasībām.

Prasības kandidātiem

Lai to paveiktu, Tev jābūt pozitīvai attieksmei pret klientiem, augstai atbildības sajūtai pret uzticēto darbu, tehniskajai domāšanai, vēlmei mācīties un iegūt praktiskas zināšanas telekomunikāciju jomā, labām latviešu un krievu valodu zināšanām un B kategorijas vadītāja apliecībai.

Mēs piedāvājam kļūt par vienu no IT&T nozares vadošā un pieredzes bagātākā uzņēmuma partneriem, darbu vakaros un brīvdienās, atsaucīgus un profesionālus kolēģus, iespēju profesionāli pilnveidoties un attīstīties, atalgojumu atbilstošu paveiktajam darbam.

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.
Konfidencialitāte garantēta.

Darba sludinājuma numurs
#144672

Atrašanās vieta:
Cēsis
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 17. februāris
Ievadīts:
2014. gada 17. janvāris

Mēs strādājam, lai kļūtu par klienta pirmo izvēli. Mēs vienlīdz atbildīgi izturamies un rūpējamies par katru iekšējo un ārējo klientu. Mēs vēlamies, lai mūsu klienti justos aprūpēti un novērtēti, īpaši un gandarīti par sadarbību ar Lattelecom.

Mēs runājam klientam saprotamā valodā. Mūsu pakalpojumi un iekšējie procesi ir vienkārši un ikvienam saprotami. Tie ir veidoti, izprotot cilvēku vajadzības.

Mēs pildām dotos solījumus un darbojamies ilgtermiņā, tāpēc klienti un darbinieki uz mums var paļauties. Mūsu pakalpojumi ir stabili. Mēs esam vienmēr sasniedzami

Skatīt visu