Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Klientu atbalsta speciālists/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Darbam Rīgā darbadienas vakaros un brīvdienās.

Lieliska iespēja apvienot ar mācībām un iegūt praktisku darba pieredzi.

Mēs sagaidām, ka Tu spēsi ierīkot Lattelecom klientam balss, TV un Interneta pakalpojumus atbilstoši uzņēmuma noteiktajiem mērķiem un klientu apkalpošanas kvalitātes prasībām.

Prasības kandidātiem

Lai to paveiktu, Tev jābūt pozitīvai attieksmei pret klientiem, augstai atbildības sajūtai pret uzticēto darbu, tehniskajai domāšanai, vēlmei mācīties un iegūt praktiskas zināšanas telekomunikāciju jomā, labām latviešu un krievu valodu zināšanām un B kategorijas vadītāja apliecībai.

Mēs piedāvājam kļūt par vienu no IT&T nozares vadošā un pieredzes bagātākā uzņēmuma partneriem, darbu vakaros un brīvdienās, atsaucīgus un profesionālus kolēģus, iespēju profesionāli pilnveidoties un attīstīties, atalgojumu atbilstošu paveiktajam darbam.

Darba sludinājuma numurs
#142374

Darba amata apraksts:
nepilna slodze
Papildus informācija:
līgumdarbs
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 7. oktobris
Ievadīts:
2013. gada 26. septembris

Lattelecom ir lielākais elektronisko pakalpojumu sniedzējs Latvijā. SIA Lattelecom ir dibināta 1994.gadā. Uzņēmums piedāvā integrētus elektronisko sakaru un IT pakalpojumus, sniedz telekomunikāciju, tīklu projektēšanas un izbūves pakalpojumus. Lattelecom nodrošina arī datu pārraides un IT infrastruktūras risinājumus, interneta un kontaktu centra pakalpojumus, kā arī biznesa procesu ārpakalpojumus.

Skatīt visu