Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Klientu attiecību speciālists/-e Maksājumu karšu daļā darbam Rīgas reģionā (Jelgavā)

CV MARKET klients
Jelgava

Darba apraksts

Mēs uzticēsim Jums:
 maksājumu karšu pieņemšanas tīkla paplašināšanu
 jaunu tirdzniecības vietu piesaisti Rīgas reģionā (Bauskas, Jelgavas, Jūrmalas, Ogres, Dobeles rajonos)
 sadarbības uzturēšanu ar esošām tirdzniecības vietām, informatīvo un reklāmas materiālu nodrošināšanu tajās

Prasības kandidātiem

Ja Jums ir:
 vēlme strādāt ar klientiem
 labas pārdošanas un komunikācijas prasmes
 darba pieredze līdzīgā amatā, tā būs priekšrocība
 enerģiskums, orientācija uz sasniegumiem
 labas latviešu, krievu un vēlamas angļu valodas zināšanas
 labas prasmes darbā ar MS Office
 B kategorijas autovadītāja apliecība

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:
 darba atrašanās vietu Jelgavas filiālē
 darba laiku darba dienās no plkst. 8.30 līdz 17.30
 konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas
 kompensēt transporta izdevumus
 profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas

Cita informācija

Jūsu CV un pieteikuma vēstule tiek gaidīti līdz š.g. 27. aprīlim.

Adrese: AS “Parex banka”, Personāla atlases nodaļa, Brīvības iela 148A, Rīga, LV-1012,
e-pasta adrese: cv@parex.lv ar norādi ”Klientu attiecību speciālists/-e Rīgas reģionā”.

Darba sludinājuma numurs
#41933

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Jelgava
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 27. aprīlis
Ievadīts:
2008. gada 21. aprīlis

Skatīt visu