Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Klientu attiecību vadītājs(-a) / Pārdošanas vadītājs(-a)

CV MARKET klients

Darba apraksts

pārdošanas menedžerim Jūsu pienākums būs atbalstīt mūsu klientus un palīdzēt viņiem palielināt mūsu biroja Rīgā apgrozījumu.

Galvenie pienākumi ietver:

  • Nodibināt stabilu tīklu attiecībās ar klientiem, it īpaši ilgtermiņa attiecības ar izplatītājiem. Labi pārzināt katra izplatītāja īpašības un izveidot diferencētas un aptverošas priekšrocības.
  • Sadarbība ar izplatītājiem: vajadzību identifikācija un analīze, pārdošanas attīstība, apstākļu radīšana preču apgrozījumam (produktu prezentācijas, mārketinga darbības).
  • Skaidri izprast reģionālo tirgu un attīstību.
  • Pārdošanas plāna izveide un izpilde.

Prasības kandidātiem

Nepieciešamās prasmes un īpašības:

  • Spējīgs rīkoties pēc savas iniciatīvas, orientēts uz risinājumu meklēšanu, orientēts uz apkalpošanu / laipns.
  • Organizēts, bet ar spēju pielāgoties, spējīgs veikt vairākus uzdevumus vienlaicīgi.
  • Spējīgs pievērst uzmanību detaļām, draudzīgs, labas saskarsmes un sarunas veidošanas spējas, diskrēts.

Nepieciešamā pieredze:

Vismaz 3 gadu pieredze līdzīgā amatā, kas saistīts ar pārdošanu klientiem.

Uzņēmums piedāvā

  • darbu starptautiskā uzņēmumā ar 20 gadu pieredzi;
  • izaugsmes iespējas.

Mūsu birojs atrodas Rīgā, LV-1013, Miera ielā 97/99

Uzņēmuma nosaukums: Coral Club

Darba vietu skaits: 1

Darba vieta (valsts + pilsēta): Latvija, Rīga

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#204502

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 21. marts
Ievadīts:
2020. gada 21. februāris

Kopš uzņēmuma "Coral Club" dibināšanas 1999. gadā, tas ir kļuvis par veselīga dzīvesveida produktu vadošo ražotāju un sekmētāju. Uzņēmums ievieš jaunu metodoloģiju izmantošanu un progresīvas pētniecības un izstrādes aktivitātes veselības aprūpē, piedāvājot augstākās kvalitātes produktus ar maksimizētu uzturvērtību, kas palīdz veidot veselīgu ķermeņa līdzsvaru.

Skatīt visu