Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Klientu konsultanti/-es Aktīvā pārdošanas centrā

CV MARKET klients

Darba apraksts

Mēs uzticēsim Jums:
 prezentēt un pārdot bankas produktus un pakalpojumus ārpus bankas
 uzrunāt un piesaistīt jaunus klientus
 sniegt informāciju par bankas pakalpojumiem un produktiem

Prasības kandidātiem

Ja Jums ir:
 vēlme strādāt ar klientiem un produktu pārdošanu
 labas pārdošanas un komunikācijas prasmes
 neatlaidība un augsta atbildības sajūta
 labas latviešu, krievu un vēlamas angļu valodas zināšanas
 prasmes darbā ar datoru MS Office

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:
 iespēju strādāt vienā no lielākajām finanšu kompānijām Baltijā
 interesantu un atbildīgu darbu
 profesionālās izaugsmes iespējas
 konkurētspējīgu atalgojumu

Cita informācija

Jūsu CV un pieteikuma vēstule tiek gaidīti līdz š.g. 25. maijam.
Adrese: AS “Parex banka”, Personāla atlases nodaļa, Brīvības iela 148A, Rīga LV-1012,
e-pasts: cv@parex.lv ar norādi ”Klientu konsultants”.

Darba sludinājuma numurs
#42479

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 25. maijs
Ievadīts:
2008. gada 6. maijs

Skatīt visu