Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Klientu konsultanti

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Kabeļtelevīzijas un interneta pakalpojumu tiešā pārdošana;
  • Reklāmas materiālu izplatīšana.

Prasības kandidātiem

  • Latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • Komunikabilitāte un vēlme nopelnīt.

Uzņēmums piedāvā

  • Atbilstoši padarītajam darbam neierobežotu atalgojumu;
  • Iespēju pamatdarbu vai studijas apvienot ar darbu;
  • Apmācību un izaugsmes iespējas.

Cita informācija

Pieteikumi apmācībām pa tālr.7031024 vai e-pastu: bkg@e-teliamtc.lv.

Darba sludinājuma numurs
#1625

Sludinājums publicēts līdz:
25 oktobris 2003
Ievadīts:
13 oktobris 2003

Telekomunikāciju uzņēmums, kabeļtelevīzijas un interneta pakalpojumu sniedzējs.

Skatīt visu