Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Klientu konsultants/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 25500

Darba sludinājuma numurs

25500

Darba apraksts

Tavs darba dienas rīts sāksies ar tasi gardas kafijas vai veselīgas tējas un tad ...
...jauniem spēkiem varēsi mesties dziļajos ūdeņos un sasnigt savus labākos pārdošanas rezultātus komunicējot ar klientiem pa tālruni, nosūtot tiem CV Market īpašos piedāvājumus un pārdodot pakalpojumus internetā mūsu esošajiem un jaunajiem klientiem.

Prasības kandidātiem

Ja tu jūti, ka pārdošana ir tavs aicinājums un tev padodas sarunas pa tālruni, ja tevi aizrauj komunikācija ar tik dažādajiem klientiem un galvenais tu spēj sasniegt nospraustos mērķus, tad tieši tevi mēs vēlamies redzēt mūsu komandā.

Piedāvājam tev apliecināt savas komunikācijas un pārdošanas spējas, kā arī sasniegt jaunus rezultātus vienā no vadošajām kompānijām personāla atlasē. Mūsu klientu konsultanti saņem stabilu pamatalgu un % no pārdošanas apjoma. Tātad tavas pelnīšnas iespējas nebūs ierobežotas.
Mēs atrodamies ļoti iedvesmojošā vietā - t/c DOMINA 2. stāvā, ofisu korpusā C2.

Cita informācija

Lai pieteiktos uz mūsu vakanci, reģistrējies CV Market, izveido savu CV, kura forma ir viena no pilnīgākajām, un piesakies uz vakanci pa tiešo caur sistēmu.
Ja tev ir paša sastādīts CV, nosūti to uz e-pastu: sandra.gorda@cvmarket.lv

Gaidīsim un atbildi sniegsim katram!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 4. jūlijs
Ievadīts:
2007. gada 4. jūnijs

Populārā un Latvijā iemīļotā kompānija CV Market ir kā tilts, kas palīdz satikties darba meklētājiem un darba devējiem kopumā 8 Eiropas valstīs (Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Čehijā, Slovākijā, Polijā, Ungārijā, Holandē). Trijos darbības gados Latvijā mēs esam sasnieguši visstraujākos rezultātus savā nozarē, nodrošinot uzņemumus ar aktuālajiem darbiniekiem, kā arī iepriecinot tūkstošiem darba meklētāju.

CV Market turpina strauji attīstīties un paplašināties. Tādēļ mūsu patiesi draudzīgais un saliedētais kolektīvs aicina tevi pieteikties uz ienesīgo klientu konsultanta vakanci.