Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citi jauni darba piedāvājumi tieši Tev!

Jaunākās vakances

Klientu konsultants/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 188889

Darba sludinājuma numurs

188889

Darba apraksts

SIA Intrum Latvia paplašina Zvanu Centra komandu, meklējam klientu konsultantu.

Darba pienākumi:

• Debitoru telefoniska un elektroniska konsultēšana par neizpildītām saistībām.
• Piemērotāka risinājuma meklēšana.
• Informācijas apstrāde un datu bāzes aktualizēšana.
• Sadarbība ar juridisko, kredītu servisa un biznesa atbalsta nodaļām.

Prasības kandidātiem

Lūdzu sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli, ja Jums piemīt:
• Izcilas komunikācijas spējas.
• Augsta atbildības sajūta un precizitāte.
• Vēlme mācīties un iegūt starptautisku pieredzi.
• Spēja sarežģītās situācijās rast risinājumu, mērķtiecīgums.
• Ļoti labas latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
• Strādāt starptautiskā finanšu uzņēmumā.
• Iespējas profesionālai izaugsmei un apmācības.
• Komfortablu darba vidi un draudzīgu kolektīvu.
• Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas.
• Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.
• Darba laiks darba dienās no plkst. 8:30 līdz 17:00.

Lūdzam sūtīt savu CV un motivācijas vēstuli ar norādi "Klientu Konsultants". Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz darba interviju.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 25. oktobris
Ievadīts:
2018. gada 12. oktobris

Intrum grupa izveidojās 2017. gadā, kad apvienojās Lindorff un Inturm Justitia, kļūstot par pasaules vadošo kredītu pārvaldības pakalpojumu sniedzēju ar vairāk nekā 100 gadu pieredzi šajā jomā. Intrum Baltics veic darbību Lietuvā, Latvijā un Igaunijā, šobrīd Intrum grupa darbojās 24 valstīs visā Eiropā ar aptuveni 8000 profesionālo darbinieku komandu, palīdzot gan indivīdiem, gan uzņēmumiem pārvaldīt savas saistības.