2023-04-13 14:47:21

Klientu konsultants/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

SIA Medilink, diagnostisko sistēmu un medicīnas preču tirdzniecības uzņēmums, aicina darbā klientu konsultantu medicīnas preču veikalā. Pamatpienākumi:
  • klientu apkalpošana un konsultēšana medicīnas preču veikalā.
  • Prasības kandidātiem

  • medicīniskā izglītība;
  • labas latviešu, krievu un vēlamas angļu valodas zināšanas;
  • prasme strādāt ar datoru un kādu no grāmatvedības uzskaites programmām (Microsoft Dynamics Navision tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • komunikabilitāte, pārdevēja un organizatora spējas;
  • pašdisciplīna, uzņēmība, spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
  • pieredze līdzīga rakstura darbā tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Uzņēmums piedāvā

    Piedāvājam:
  • dinamisku darbu stabilā, augošā kompānijā, apmācības iespējas, profesionālu izaugsmi un konkurētspējīgu atalgojumu. CV gaidīsim līdz 9. oktobrim. Čiekurkalna 2. līnija 75, Rīga, LV-1026 Tālr. 67840380, Fakss: 67840377 Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".