Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā (kā reģistrēts vai nereģistrēts lietotājs).

Darba apraksts

Tavi darba pienākumi būs:

  • Profesionālā klientu konsultēšana jautājumos par juvelierizstrādājumiem.
  • Pārdošanas veicināšana, piedāvājot klientiem izvēlēties piemērotākos juvelierizstrādājumus un sniedzot servisa pakalpojumus.
  • Preces izkārtošana, kārtības uzturēšana veikalā.
  • Ikdienas dokumentācijas kārtošana, darbs ar kases sistēmu.

Prasības kandidātiem

Ja Tavās zināšanās un pieredzē ir:

  • Darba pieredze pārdevēja-konsultanta amatā vismaz 2 gadi.
  • Vidējā izglītība.
  • Māksla pārdot un vēlme strādāt ar klientiem.
  • Teicamas komunikācijas un saskarsmes prasmes.
  • Iekšējā inteliģence, stila izjūta un godīgums.
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas, krievu valoda labā sarunvalodas līmenī, angļu sarunvaloda sarunvalodas līmenī tiks uzskatīta par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

Mēs Tev piedāvājam:

  • Darbu maiņās prestižā veikalā.
  • Motivējošu atalgojumu, stabilitāti un sociālās garantijas.
  • Labus darba apstākļus, atsaucīgus kolēģus.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#207476

Atrašanās vieta:
Jēkabpils
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 700 - 1200 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 13. jūlijs
Ievadīts:
2020. gada 30. jūnijs

Klientu konsultantu/i - pārdevēju Jēkabpilī Klientu konsultantu/i - pārdevēju Jēkabpilī

GIVEN Latvia, SIA

Skatīt visu

Klientu konsultantu/i - pārdevēju Jēkabpilī