Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Klientu menedžeris/-e Latvijā

CV MARKET klients
Latvija

Darba apraksts

Sakarā ar darbības paplašināšanos, konkursa kārtībā aicinām pieteikties darbā profesionālu un uz sasniegumiem orientētu klientu menedžeri Latvijā.

Darba pienākumi:

  • produktu demonstrēšana un pārdošana klientiem;
  • esošo klientu apkalpošana un jaunu klientu piesaistīšana;
  • klientu konsultācijas un analīze;
  • piedāvājumu sagatavošana un dalība cenu aptaujās, tenderos;
  • pieprasījuma izpēte;
  • jaunu klientu piesaistīšana.

Prasības kandidātiem

  • vidējā vai augstākā izglītība;
  • vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā jomā;
  • latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • B kategorijas vadītāja apliecība.

Papildus prasības:

  • Strādīgums.
  • Komunikabilitāte un patstāvība.
  • Pacietība un uzcītība.
  • Iepriekšēja pieredze darbā ar klientiem tiks uzskatīta par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

  • darbu dažādās Latvijas pilsētās un reģionos;
  • interesantu un ļoti atbildīgu darbu;
  • iespēju labi pelnīt;
  • karjeras iespējas;
  • darba automašīnu;
  • apmācības;
  • darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā.

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikuma vēstuli!

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuru pieteikumus uzskatīsim par atbilstošākajiem mūsu prasībām.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#208095

Atrašanās vieta:
Latvija
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 2. augusts
Ievadīts:
2020. gada 20. jūlijs

Sia Solano LV ir speciālo smērvielu, eļļu, blīvmateriālu, tīrīšanas līdzekļu, ķīmisku, tehnisku šķidrumu, metināšanas un dažādu citu industriālu produktu izplatītājs Latvijā un Baltijas valstīs.

Skatīt visu