Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citi jauni darba piedāvājumi tieši Tev!

Jaunākās vakances

Klientu menedžeris/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 188111

Darba sludinājuma numurs

188111

Darba apraksts

Uzņēmumam attīstoties, meklējam jaunus kolēģus:
1. Menedžeris sadzīves tehnikas un elektronikas pārdošanā,
2. Menedžeris auto rezerves daļu pārdošanā.

Darba pienākumi:

• pasūtījumu apstrāde, līzingu noformēšana, pasūtījumu komplektēšana, nosūtīšana;
• klientu apkalpošana veikalā, komunikācija ar klientiem – telefons, epasts, Skype;
• komunikācija ar piegādātajiem, preču pasūtīšana.

Prasības kandidātiem

• 1. pozīcijai, vēlama darba pieredze interneta veikalā;
• 2. pozīcijai, nepieciešama darba pieredze ar rezerves daļām;
• labas komunikāciju un valodu prasmes;
• 2. pozīcijai, obligātas angļu valodas zināšanas (norvēģu, somu, zviedru vai dāņu valodas zināšanas tiks uzskatītas kā priekšrocība);
• labas datorprasmes;
• 1. pozīcijai, zināšanas par e-komercijas un uzskaites programmām tiks uzskatītas kā priekšrocība.

Uzņēmums piedāvā

• piedāvājam komfortablus darba apstākļus;
• karjeras izaugsmes iespējas;
• konkurētspējīgu atalgojumu:
1. pozīcijai 500 eur + bonusi
2. pozīcijai 800 eur

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 13. oktobris
Ievadīts:
2018. gada 14. septembris
Bruto alga bruto:
No 730 EUR mēnesī