Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Klientu menedžeris/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Veterināro produktu pārdošana un virzīšana tirgū
  • Darbs ar esošajiem klientiem, jaunu klientu piesaiste
  • Izbraukumi pie klientiem, pasūtījumu pieņemšana
  • Pārdošanas veicināšana
  • Preču sortimenta pārzināšana un citi ar pārdošanu saistīti pienākumi

Prasības kandidātiem

  • Vidējā vai augstākā veterinārā izglītība
  • Orientācija uz rezultātu sasniegšanu
  • Lieliska laika un maršruta plānošana
  • Pozitīva attieksme pret kolēģiem un klientiem
  • Teicamas saskarsmes spējas un augsta atbildības sajūta
  • Teicamas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas
  • Iepriekšēja darba pieredze līdzīgā amatā
  • B kategorijas vadītāja apliecība

Uzņēmums piedāvā

  • labus darba apstākļus
  • padarītajam darbam atbilstošu atalgojumu
  • draudzīgu kolektīvu.

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: http://www.vetline.lv
Darba sludinājuma numurs
#144863

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 28. februāris
Ievadīts:
2014. gada 28. janvāris

Vet Line SIA ir Latvijas uzņēmums, kurš kopš 2007. gada nodarbojas ar veterināro zāļu, dzīvnieku barību, papildbarību un citu dzīvnieku preču izplatīšanu. Lielākie pārstāvētie ražotāji ir Vetoquinol S.A., Farmina Pet Foods, Interchemie AS, Agraplan Farmaca BV, Profeed, MPM Products Limited Ltd, Biozoo S/N, RX Vitamins Inc., Crocci SPA. u.c..

Skatīt visu