https://www.cvmarket.lv/42335

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #42335

Klientu Menedžeris (Key Account Manager) Latvijā

CV MARKET klients
Rīga
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Gaidam pieredzējušus profesionāļus no pārdošanas vai vadības sektora ar labām angļu un krievu valodas zināšanām.


Prasības kandidātiem

Kādu komandas biedru mēs meklējam?

  • Mērķtiecīgu, uz rezultātu orientētu
  • Par sevi pārliecinātu
  • Pozitīvu
  • Ar spēcīgām komunikācijspējām
  • Ar vēlmi vienmēr rast labāko risinājumu


Uzņēmums piedāvā

Iemesls kāpēc lai Jūs būtu ieinteresēts kļūt par daļu no mūsu komandas ir, varbūt, ka jau ilgāku laiku meklējat jaunu izaicinājumu un ievērojamu pavērsienu savā karjerā, bet neredzat uzņēmumu kurā varētu sevi realizēt un pilnveidot.

Vai arī vēlaties būt daļa no aktīvas, dinamiskas komandas, kas arī Latvijā veidotu vienu no prestižākajiem apmācību un biznesa konsultāciju uzņēmumiem.


Cita informācija

Lūdzu sūtiet mums savu CV uz ilze@vain.ee angļu valodā, kā arī īsi aprakstiet, kāpēc Jūs gribētu būt daļa no mūsu komandas, kas ir Jūsu līdzšinējie sasniegumi un kāpēc par sevi varat teikt, ka esat mērķtiecīgs, uz rezultātu orientēts, pozitīvs cilvēks?


Darba sludinājuma numurs
#42335

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Rīga
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 6. jūnijs
Ievadīts:
2008. gada 6. maijs

CV MARKET klients

„Vain & Partners“ ir vadošais apmācību un biznesa konsultāciju uzņēmums Igaunijā. Laiks rada nozīmīgas izmaiņas, mūsu mērķis ir radīt izmaiņas cilvēkos un uzņēmumos, un palīdzēt uzņemt šīs pārmaiņas.
Otrkārt mūsu mērķis ir balstīts uz personisko izaugsmi un motivāciju, esam vadījuši seminārus no 30 līdz pat 3000 cilvēkiem vienlaicīgi. Vain & Partners leģendārais Peep Vain seminārs „Kā gūt panākumus“ Latvijā tiek organizēts kopš 2006 gada.

Svarīgi ir pieminēt arī faktu, ka „Vain & Partners” ir ticis vairākkārt apbalvots ar tituliem - kā labākais apmācību uzņēmums un draudzīgākās un labākās darba vides uzņēmums Igaunijā.

Pēdējo gadu laikā apmācību projektu skaits ir pieaudzis līdz līmenim, kad izjūtam nepieciešamību pēc patstāvīgas uzņēmuma pārstāvniecības arī Latvijā.

Skatīt visu

Tu piesakies uz:
Klientu Menedžeris (Key Account Manager) Latvijā
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!