Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Klientu menedžeris – pārdošanas speciālists

CV MARKET klients

Darba apraksts

* apdrošināšanas produktu pārdošana klientiem
* darbs ar esošiem klientiem
* darbs ar jauniem klientiem
* klientu apkalpošana pēc pārdošanas posmā
* lietišķa sarakste un komunikācija ar klientiem

Prasības kandidātiem

* iemaņas pārdošanā
* augstākā izglītība
* iepriekšēja darba pieredze atbilstošā amatā
* augsta atbildības sajūta
* spēja pastāvīgi organizēt savu darbu
* aktīva darbība

Uzņēmums piedāvā

* darba izaugsmes iespējas
* atalgojums atbilstoši rezultātam
* interesantu, atbildīgu darbu

Cita informācija

Lūdzu, CV un motivācijas vēstuli nosūtīt uz e-pastu: info@insureline.lv

Darba sludinājuma numurs
#54813

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2010. gada 15. aprīlis
Ievadīts:
2010. gada 1. aprīlis

Insureline ir apdrošināšanas brokeru sabiedrība, ko izveidojuši brokeri ar vairāk , kā 10 gadu pieredzi apdrošināšanas jomā. Kvalitatīva, pilna servisa apdrošināšanas brokeru sabiedrība, kuras darbība balstās uz augstiem klientu apkalpošanas standartiem un inovācijām. Klientiem piedāvājam vislabākos risinājumus tieši standarta apdrošināšanas veidos: OCTA, KASKO, Īpašuma apdrošināšana .

Skatīt visu