Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

KLIENTU PĀRVALDNIEKS(-ce) Lokalizācijas un dokumentācijas Latvijas nodaļā

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • Līgumu slēgšana ar klientiem un partneriem;
  • Klientu datubāzes uzturēšana (kontaktpersonas, cenas, līgumu nosacījumi);
  • Attiecību uzturēšana ar klientiem (vizītes pie klientiem, klientu vizīšu organizēšana pie mums, centralizētas informācijas izplatīšana klientiem);
  • Rēķinu izrakstīšana un ikmēneša atskaišu gatavošana par klientu pasūtījumu apjomiem un izrakstītajiem rēķiniem;
  • Jaunu klientu piesaiste (marketinga materiālu izstrāde un izplatīšana, tirgus pētījumu veikšana, atbildēšana un klientu pieprasījumiem pēc informācijas);
  • Tirgus situācijas izpēte, klientu atsauksmju/ierosinājumu apkopošana un analīze;
  • Piedāvājumu gatavošana jauniem un esošiem klientiem.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība;
  • Iepriekšēja veiksmīga darba pieredze līdzīgu pienākumu pildīšanā;
  • Latviešu, krievu un angļu valoda ļoti labā līmenī.

Uzņēmums piedāvā

  • Profesionālu darba vidi;
  • Atalgojumu, kas Jūs apmierinās un sociālās garantijas;
  • Veselības apdrošināšanu;
  • Ja vadi automašīnu tad bezmaksas ērtu autostāvvietu pie paša darba;
  • Uzņēmumā ir kafejnīca;
  • Organizētu vingrošanu veselīgam dzīves veidam kopā ar kolēģiem.

Darba sludinājuma numurs
#13721