Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Klientu pasūtījumu apstrādes operatori/-u

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 10075

Darba sludinājuma numurs

10075

Darba apraksts

Ja tu vēlies strādāt perspektīvu darbu lielā un augošā kompānijā,ja tev patīk strādāt komandā un tu pārzini kompjūteru, tad aicinām pievienoties mūsu komandai!

* Noformēt pasūtījumus noliktavas uzskaites programmā;

Prasības kandidātiem

* Organizētība, patstāvība un atbildības sajūta;
* Teicamas latviešu un krievu valodu zināšanas;
* Labas iemaņas darbā ar datoru (Ms Office), u.c.
* Spēja organizēt savu darbu;
* Komunikabilitāte ;

Piedāvājam interesantu darbu dinamiskā vidē, stabilu, perspektīvu darbu lielā un augošā kompānijā, iespējas izaugsmei, konkurētspējīgu atalgojumu.

Cita informācija

CV un pieteikuma vēstules sūtīt pa e-pastu: inga.leone@aigasnams.lv
vai sūtīt uz faksu 7808150, Info pa t.7032207

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 14. janvāris
Ievadīts:
2006. gada 12. janvāris
Alga:
225 - 275 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas

Biroja preces