https://www.cvmarket.lv/31740

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #31740

Klientu servisa

CVMarket.lv klients
Rīga
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Darba pienākumi ir daudzpusīgi un paredz aktīvu iesaistīšanos dažādās biznesa aktivitātes, tomēr galvenokārt tas ir darbs ar personālu - apkalpojošā personāla apmācība un picēriju ikdienas darba pārraudzība. Šī amata veicējai/am būs jāizveido vienots moderns klientu apkalpošanas standarts un jānodrošina tā izpilde. Pienākumos ietilpst arī līdzdalība jauna sortimenta izstrādē, mārketinga un ražošanas procesu optimizācijā.


Prasības kandidātiem

Aicinām pieteikties kandidātes/us, kas labi izprot klientu prasības un zina kā panākt to izpildi. Jums var būt pieredze sabiedriskajā ēdināšanā, klientu apkalpošanā vai citā jomā, svarīgi, lai Jūs spētu saskatīt attīstības iespējas, prastu organizēt savu un padoto darbu, spētu patstāvīgi pieņemt lēmumus, būtu prasmīgs skolotājs un diplomātisks vadītājs. Darba veikšanai ir nepieciešamas labas datorprasmes un B kategorijas autovadītāja apliecība


Uzņēmums piedāvā

Ja pieņemsiet šo izaicinājumu, strādāsim kopā veiksmīgā, draudzīgā un dinamiskā komandā, kurā katra ieguldījums tiek novērtēts un pamanīts.


Cita informācija

Lūdzam CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "klientu servisa vadītājs" sūtīt uz ivita.araja@lulu.lv vai pa pastu : Tvaikoņu ielā 1, Rīga, LV-1007.
Jautājumu gadījumā zvanīt: tālr. 67601306; mob. 27021941


Darba sludinājuma numurs
#31740
Tu piesakies uz:
Klientu servisa
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!