Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Klientu vadītājs / Pārdošanas pārstāvis

CV MARKET klients

Darba apraksts

Jūsu plānotie uzdevumi:

  • Vadīt 3-5 gadu klientu plānu, kurā strukturēti mērķi un taktiskie uzdevumi, kas nodrošina finanšu mērķa sasniegšanu un ietver stratēģisko plānu Latvijas biznesa stratēģijas atbalstam ilgtermiņā.
  • Uzturēt izpratni par klientiem un tirgu, kas sniedz precīzu skatījumu uz pašreizējiem uzņēmējdarbības apstākļiem un to ietekmi uz pārdošanas plānu.
  • Vadīt izplatītāju/lauksaimnieku datu bāzi BASF CRM sistēmā.
  • Vadīt resursus saskaņā ar klientu plānu, lai nodrošinātu mūsu iespējas finanšu mērķu sasniegšanai. Šie resursi būs saistīti ar biznesa stratēģiju un segmentāciju.
  • Kopā ar mūsu pārdošanas komandu vadīt segmentācijas modeli un turpināt šī modeļa papildināšanu ar jaunākajiem tirgus datiem un informāciju. Vēlamais rezultāts būs veidot pieprasījumu pēc mūsu produktiem.

Prasības kandidātiem

  • Jums ir izglītība dabas zinātņu vai lauksaimniecības jomā un 4 līdz 5 gadu pieredze komerciālā vai tehniskā amatā lauksaimniecības nozarē (kā priekšrocība).
  • Jums ir pamatīga un plaša pieredze tirdzniecībā un pārzināt gan nozares klientu bāzi, gan tehniskās attīstības tendences.
  • Jums ir dotības darbā ar cilvēkiem, produktiem un klientiem. Jums ir arī labas komunikācijas un uzņēmējdarbības prasmes, kā arī degsme un spējas uzņemties vadošo lomu tirgus diskusijās un plānošanas procesos.
  • Nepieciešamas labas angļu valodas zināšanas vai arī iespējas un vēlēšanās tās uzlabot.
  • Nepieciešamas labas prasmes darbā ar IT programmatūrām, piemēram, MS Office (Excel, Power Point).
  • Vadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:
Darbu dinamiskā vidē ar lieliskām karjeras iespējām augošā globālā uzņēmumā.

Darba vietu ar uzticīgiem kolēģiem, labus darba apstākļus, uz sniegumu balstītu bonusu sistēmu, sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu un daudz ko citu.

Šis amats ļaus Jums turpināt un varbūt pat iesākt karjeru starptautiskā uzņēmumā, kas koncentrējas uz darbinieku personisko un profesionālo attīstību.

Lūdzu, apmeklējiet arī mūsu Baltijas valstu tīmekļa vietni:
www.agro.basf.lv

Kā pieteikties:
Lai nosūtītu savu CV un motivācijas vēstuli, klikšķiniet šeit!

Pieteikšanās termiņš 2014. gada 11 maijs

Darba sludinājuma numurs
#146615

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 11. maijs
Ievadīts:
2014. gada 2. aprīlis

BASF ir pasaulē vadošais ķīmisko vielu ražošanas uzņēmums: Ķīmisko vielu ražošanas uzņēmums. Tā darbības nozares ietver gan ķīmiskās vielas, plastmasu, efektivitātes paaugstināšanas produktus un augu aizsardzības līdzekļus, gan naftu un gāzi. Mēs apvienojam ekonomiskos panākumus ar vides aizsardzību un sociālo atbildību. Ar zinātnes un inovāciju palīdzību mēs dodam iespēju mūsu klientiem gandrīz katrā rūpniecības nozarē apmierināt sabiedrības pašreizējās un nākotnes vajadzības . Mūsu izstrādājumi un risinājumi veicina resursu saglabāšanu, uztura nodrošināšanu un dzīves kvalitātes uzlabošanu. Mūsu BASF pārdošanas apjoms 2013. gadā bija 74 miljardi eiro, un gada beigās uzņēmumā strādāja vairāk nekā 120 000 darbinieki. BASF akcijas tiek tirgotas vērtspapīru biržās Frankfurtē (BAS), Londonā (BFA) un Cīrihē (AN).

Papildu informāciju par BASF iespējams iegūt Interneta vietnēs www.basf.com vai www.agro.basf.lv

BASF Crop Protection biznesa struktūrvienības mērķis ir ilgtspējīgas lauksaimniecības nodrošināšana ar inovatīvu pētījumu un tehnoloģiju palīdzību. Mums patiesi rūp pārtika, lauksaimniecība, vides aizsardzība, mūsu darbinieki un mūsu devums pasaulei. Mēs atbildīgi vadām savus produktus, sākot no to izstrādes un attīstības posma, līdz pielietošanai, atkārtotai izlietošanai un gala likvidēšanai. Šobrīd mēs savai komandai Rīgā, Latvijā meklējam:

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!