Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Kokapstrādes darbnīcas vadītājs

CV MARKET klients
Jelgava

Darba apraksts

Piedāvājam iespēju vadīt interesantu, radošu, nelielu kokapsrtādes darbnīcu ar labu vārdu, nopietnu iestrādi un interesantiem amatniekiem.

Prasības kandidātiem

- prasme ilgstošā laikā noturēt uzņēmuma labo slavu;
- vēlme strādāt pilnīgos rīcības brīvības apstākļos;
- prasme nepiespiesti, uz savstarpējas cieņas pamata; komunicēties ar darbiniekiem, klientiem un augstāko vadītāju;

-iespēju strādāt ar savu komandu pie nosacījuma, ka tiek saglabāta iepriekšējā;
- iespēja mācīties un iegūt amata meistara diplomu;

Darba sludinājuma numurs
#6567

Atrašanās vieta:
Jelgava
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 24. novembris
Ievadīts:
2004. gada 10. novembris

Skatīt visu