Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citi jauni darba piedāvājumi tieši Tev!

Jaunākās vakances

Kokapstrādes darbnīcas vadītājs

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 6567

Darba sludinājuma numurs

6567

Darba apraksts

Piedāvājam iespēju vadīt interesantu, radošu, nelielu kokapsrtādes darbnīcu ar labu vārdu, nopietnu iestrādi un interesantiem amatniekiem.

Prasības kandidātiem

- prasme ilgstošā laikā noturēt uzņēmuma labo slavu;
- vēlme strādāt pilnīgos rīcības brīvības apstākļos;
- prasme nepiespiesti, uz savstarpējas cieņas pamata; komunicēties ar darbiniekiem, klientiem un augstāko vadītāju;

-iespēju strādāt ar savu komandu pie nosacījuma, ka tiek saglabāta iepriekšējā;
- iespēja mācīties un iegūt amata meistara diplomu;

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Jelgava
Darba amata apraksts:
pilna slodze,
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 24. novembris
Ievadīts:
2004. gada 10. novembris