Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Kokapstrādes iekārtu Pārdošanas speciālists

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 24199

Darba sludinājuma numurs

24199

Darba apraksts

Kokapstrādes iekārtu pārdošana
bāzes un partneru tīkla attīstība
vedot uzņēmuma pakalpojumu piedāvājumu ilgtermiņa plānus un stratēģijas
pastāvīgs darbs ar partneriem ārzemēs
preču pārdošana un pakalpojumu piedāvāšana;
klientu konsultēšana un informēšana;
komerciedāvājumu sagatavošana;
darbs ar esošajiem klientiem
sadarbības veicināšana ar jau esošajiem klientiem un jaunu klientu piesaistīšana
pasūtījuma izpildes nodrošināšana
attiecīga tirgus segmenta izpēte un analīze

Prasības kandidātiem

vēlamas zināšanas par kokapstrādes iekārtām
augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība ekonomikā, tirdzniecībā vai biznesa vadībā;
datorprasmes lietošanai ikdienā
darba pieredze tirdzniecībā vai preču izplatīšanā;
iespēja ceļot darba nolūkos, mobilitāte;
B kategorijas autovadītāja apliecība;
vēlama iepriekšēja darba pieredze pārdošanā
mērķtiecīgums, komunikabilitāte un teicamas pārliecināšanas spējas
atbildības sajūta un precizitāte
radoša pieeja darbam
labas latviešu, krievu un vēlams angļu valodas zināšanas

Uzņēmums piedāvā

lielisku atalgojumu un bonusus
izaugsmes iespējas uzņēmumā
interesantu darbu, kas saistīts ar jaunākajām tehnoloģijām
atsaucīgus un laipnus darba kolēģus
brīvdienas un apmaksātu atvaļinājumu
labus darba apstākļus mūsdienīgā, ātri augošā uzņēmumā
profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas
konkurētspējīgu atalgojumu atbilstoši ieguldītajam darbam
stabilitāti un sociālās garantijas

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV - info@arkav.lv

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 9. jūnijs
Ievadīts:
2007. gada 9. maijs

SIA Arkav sava biznesa durvis pirmo reizi vēra (2004). Kopš tā laika mēs nodrošinām saviem klientiem augstāko kvalitāti (aprīkojumus un iekārtas, kokapstrādes un mēbeļrūpniecībā) rūpniecības nozarē. Kompānija piedāvā jaunu iekārtu sēriju, kā arī iespējamu nokomplektēt dažādu tipu mašīnu tehniku, izveidojot veselu paketi plānotā projekta īstenošanai. Pašlaik, mēs meklējam Pārdošanas Pārstāvi, kura pienākumos būtu realizēt mūsu iespējas Latvijas tirgū caur sekmīgu pārdošanas procesu.