Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Kokapstrādes rūpnīcas direktors

CVMarket.lv klients
Gulbene

Darba apraksts

  • plānot, vadīt, koordinēt un kontrolēt razošanu
  • nodrošināt nepārtrauktu ražošanas procesu un realizāciju
  • plānot un vadīt darba stratēģiju, nodrošināt tās izpildi
  • nodrošināt efektīvu apgrozāmo līdzekļu, darba un energo resursu izmantošanu

Prasības kandidātiem

  • atbilstoša izglītība
  • profesionālā darba pieredze
  • spēja patstāvīgi plānot un organizēt savas darba gaitas
  • vadības prasmes
  • godīgums un augsta atbildības sajūta
  • augstas komunikatīvās prasmes

Uzņēmums piedāvā

  • ļoti augstu atalgojumu
  • interesantu un dinamisku darba vidi
  • lieliskas profesionālās izaugsmes iespējas
  • draudzīga un atsaucīga kolektīva atbalstu
  • dienesta automašīnu
  • dzīvojamās platības nodrošinājumu

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV pa e-pastu: personals@gk.lv

Darba sludinājuma numurs
#32070