Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Koksnes apdares materiālu pārdošanas vadītājs

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Iepirkuma un pārdošanas darba organizēšana;
  • Tirgus cenu izpēte un analīze.

Prasības kandidātiem

  • Pozitīva attieksme pret darbu un klientiem;
  • Patstāvība, komunikabilitāte, labas angļu valodas zināšanas;
  • Priekšrocība kandidātiem ar pieredzi vai izglītību kokapstrādē vai apdares materiālu tirdzniecībā.

Uzņēmums piedāvā

  • Piedāvājam labas izaugsmes iespējas jaunā uzņēmumā.

Cita informācija

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt Legno LL SIA.
E-pasts: legno@apollo.lv

Darba sludinājuma numurs
#1828

Sludinājums publicēts līdz:
2003. gada 12. novembris
Ievadīts:
2003. gada 28. oktobris

Legno LL SIA nodarbojas ar laku un krāsu tirdzniecību un pārstāv lielāko Itālijas koksnes apdares materiālu ražotāju Milesi.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!