Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Komercdirektors/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 161990

Darba sludinājuma numurs

161990

Darba apraksts

Sakarā ar paplašināšnaos, SIA „Vitatrade” izsludina konkursu uz amatu: Komercdirektors/-e.

Darba pienākumi:

  • Pārdošanas rezultātu veicināšana vairum- un mazumtirdzniecībā;
  • Pārdošanas procesu koordinēšana, vadīšana un kontrole;
  • Uzņēmuma pārdošanas komandas vadība klātienē un attālināti ;
  • Jaunu klientu piesaiste un sadarbības uzlabošana ar esošajiem klientiem;
  • Pārdošanas rezultātu apkopošana un prezentēšana vadībai.

Prasības kandidātiem

Prasības kandidātiem:

  • Augstākā izglītība biznesa administrācijā vai ekonomikā;
  • Pieredze pārdošanas procesu vadībā;
  • Uz rezultātu orientēta personība;
  • Izcilas organizatora spējas un komunikācijas prasmes;
  • Ļoti labas angļu, krievu un latviešu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • Iespēju strādāt dinamiskā un starptautiskā uzņēmumā;
  • Iespēju pilnveidot profesionālās zināšanas un prasmes;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Sociālās garantijas.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 11. februāris
Ievadīts:
2016. gada 13. janvāris