Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

KOMERCDIREKTORS/-E (telekomunikāciju infrastruktūru attīstības jomā)

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • komercnodaļas darba plānošana, organizēšana un vadīšana;
  • priekšlikumu izstrādāšana un nodrošināšana telekomunikāciju infrastruktūras attīstības paplašināšanai;
  • telekomunikāciju pakalpojumu virzīšana un konkurētspējas palielināšana Latvijas tirgū;
  • sadarbības uzturēšana ar esošajiem klientiem un jaunu klientu piesaiste.

Prasības kandidātiem

  • atbilstoša augstākā izglītība;
  • būtu vēlama līdzīga iepriekšējā darba pieredze telekomunikāciju pakalpojumu tirdzniecībā un mārketingā Latvijā;
  • zināšanas komercdarbības likumdošanā, telekomunikāciju pakalpojumu attīstības un virzības jomā, un pārdošanas metodēm;
  • labas analītiskās domāšanas spējas;
  • komunikabilitāte un teicamas pārdošanas spējas, spēja pārstāvēt uzņēmumu un prezentēt klientiem piedāvājamos telekomunikāciju pakalpojumus;
  • teicamas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas gan mutiski, gan rakstiski;
  • prasme strādāt ar MS Office datorprogrammām speciālista līmenī;
  • vēlamas „B” kategorijas autovadītāja apliecība un/vai savs auto.

Uzņēmums piedāvā

  • atbildīgu un dinamisku darbu nelielā uzņēmumā;
  • inovatīviem un perspektīviem piedāvājumiem atvērtu uzņēmuma vadību;
  • progresīvu atalgojumu, atbilstoši ieguldītajam darbam un sasniegtajiem rezultātiem.

CV un pieteikuma vēstules sūtīt ar norādi "Komercdirektors"

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.
Konfidencialitāte garantēta.

Darba sludinājuma numurs
#128945

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2012. gada 5. jūlijs
Ievadīts:
2012. gada 21. jūnijs

sākot ar 2005. gadu darbojas telekomunikāciju infrastruktūras attīstību jomā, un galvenā darbība ir dažādu Latvijas lietotāju apgāde ar kvalitatīviem telekomunikācijas pakalpojumiem. Mēs strādājam gan ar biznesa klientiem, gan arī ar privātpersonām un piedāvājam visu nepieciešamo pakalpojumu klāstu atkarībā no klienta pieprasījuma.

Skatīt visu