Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

KOMERCDIREKTORS/-E (telekomunikāciju infrastruktūru attīstības jomā)

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • komercnodaļas darba plānošana, organizēšana un vadīšana;
  • priekšlikumu izstrādāšana un nodrošināšana telekomunikāciju infrastruktūras attīstības paplašināšanai;
  • telekomunikāciju pakalpojumu virzīšana un konkurētspējas palielināšana Latvijas tirgū;
  • sadarbības uzturēšana ar esošajiem klientiem un jaunu klientu piesaiste.

Prasības kandidātiem

  • atbilstoša augstākā izglītība;
  • būtu vēlama līdzīga iepriekšējā darba pieredze telekomunikāciju pakalpojumu tirdzniecībā un mārketingā Latvijā;
  • zināšanas komercdarbības likumdošanā, telekomunikāciju pakalpojumu attīstības un virzības jomā, un pārdošanas metodēm;
  • labas analītiskās domāšanas spējas;
  • komunikabilitāte un teicamas pārdošanas spējas, spēja pārstāvēt uzņēmumu un prezentēt klientiem piedāvājamos telekomunikāciju pakalpojumus;
  • teicamas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas gan mutiski, gan rakstiski;
  • prasme strādāt ar MS Office datorprogrammām speciālista līmenī;
  • vēlamas „B” kategorijas autovadītāja apliecība un/vai savs auto.

Uzņēmums piedāvā

  • atbildīgu un dinamisku darbu nelielā uzņēmumā;
  • inovatīviem un perspektīviem piedāvājumiem atvērtu uzņēmuma vadību;
  • progresīvu atalgojumu, atbilstoši ieguldītajam darbam un sasniegtajiem rezultātiem.

CV un pieteikuma vēstules sūtīt ar norādi "Komercdirektors"

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.
Konfidencialitāte garantēta.

Darba sludinājuma numurs
#128945