Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

KOMERCDIREKTORS (koka durvju ražotnē)

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • komercdaļas darbības plānošana, organizēšana un vadīšana;
  • priekšlikumu izstrādāšana biznesa attīstības stratēģijai, to sasniegšanas mehānismiem, priekšlikumu realizācijas nodrošināšana;
  • pasākumu ieviešana koka durvju ražotnes produkcijas attīstīšanai, virzīšanai un konkurētspējas palielināšanai Latvijas un eksporta tirgos;
  • sadarbības uzturēšana ar esošajiem klientiem un jaunu klientu piesaiste;
  • komandas vadīšana, darbu izpildes vērtēšana un kontrole;

Prasības kandidātiem

  • augstākā izglītība;
  • līdzīga iepriekšējā darba pieredze kokapstrādes produktu tirdzniecībā un mārketingā Latvijas un eksporta tirgos;
  • zināšanas komercdarbības likumdošanā, produktu attīstības jomā, par pārdošanas metodēm, personāla vadību;
  • stratēģiskā izpratne un labas analītiskās domāšanas spējas;
  • komunikabilitāte un izcilas pārdošanas spējas, spēja pārstāvēt kompāniju sadarbībā ar ārējiem sadarbības partneriem Baltijā, pasaulē;
  • ļoti labas angļu, latviešu un krievu valodas zināšanas gan mutiski, gan rakstiski (vēlamas vācu valodas zināšanas);
  • prasme strādāt ar MS Office datorprogrammām speciālista līmenī;
  • „B” kategorijas autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

  • atbildīgu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
  • profesionālu komandu un atbalstu no vadības darba procesā;
  • profesionālās pilnveides iespējas;
  • konkurētspējīgu atalgojumu atbilstoši sasniegtajiem rezultātiem.

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.
Konfidencialitāte garantēta.

Darba sludinājuma numurs
#128422

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2012. gada 31. maijs
Ievadīts:
2012. gada 17. maijs

Reaton ir viens no vecākajiem un vadošajiem Latvijas uzņēmumiem, kas nodarbojas ar augstas kvalitātes koka durvju ražošanu. Sākot savu darbību 1991.gadā, Reaton ir attīstījis durvju ražošanas nozari, izmantojot gadsimtos pārbaudītas tradīcijas, augstākās kvalitātes materiālus un vismodernākās tehnoloģiskās iekārtas.
Pašlaik mēs piedāvājam vairāk kā 200 durvju modeļus dzīvojamām un sabiedriskām ēkām - koka durvis, iekšdurvis un ārdurvis, pastiprinātas drošības durvis, skaņu un siltumu izolējošas durvis, ugunsdrošas durvis, stikla durvis un viegli pārbīdāmās stikla starpsienas.

Skatīt visu