Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Komercspeciālists/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 26017

Darba sludinājuma numurs

26017

Darba apraksts

• Sazināšanās ar ražotājiem un klientiem, darbs ar specifikācijām, produkcijas iepirkšana un piegāde
• Darbs galvenokārt ofisā, bet ar vietējiem un ārzemju komandējumiem, izbraukumiem pie klientiem.
• Pilna darba nedēļa (5 dienas * 8 stundas).

Prasības kandidātiem

• Pabeigta vidējā izglītība (vispārēja vai tehniska);
• Valodu zināšanas krievu valoda – brīvi, latviešu, angļu valoda – vismaz vidējā pakāpe
• Datorprasmes: Word un Excel, Internets - pamata līmenī
• Darba pieredze: speciālas zināšanas vai darba pieredze nav obligātas (apmācība darba gaitā)
• Aktivitāte un izgudrošanas spējas veicot darba uzdevumus
• Kārtīgums veicot darba uzdevumus

• Daudzveidīgs darbs komandā, kas ir kompānijas panākumu svarīga daļa
• Pastāvīga kvalifikācijas paaugstināšana, jaunu produkcijas veidu apgūšana
• Ārzemju komandējumi
• Transporta izdevumu apmaksa starp māju un ofisu

Cita informācija

CV lūdzam sūtīt: sandra.gorda@cvmarket.lv

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 12. jūlijs
Ievadīts:
2007. gada 12. jūnijs

Strauji augoša kompānija paplašina savu komercdepartamentu. Darbības sfēra: cauruļvadu rūpniecības aprīkojuma tirdzniecība (B2B, business-to-business) - im-ports, eksports, piegādes Latvijā. Piedāvājam daudzveidīgu, nemonotonu darbu iniciatīviem un mācīties gataviem cilvēkiem.