2023-04-13 14:47:21

Komunikācijas speciālists/-e

CVMarket.lv klients
1400 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

LTV aicina darbā komunikācijas speciālistu/-i Latvijas Televīzijas mārketinga un komunikācijas daļā.

Ja tev ir vismaz divu gadu pieredze sabiedrisko attiecību jomā, izcilas latviešu valodas zināšanas, ja esi radošs/-a, atbildīgs/-a, precīzs/-a un tev pēc vārda kabatā nav jāmeklē, piesakies darbam sabiedriskajā medijā, kura vērtības ir atbildība, izcilība un neatkarība.

Galvenie pienākumi:

  • Līdzdarboties LTV satura un korporatīvās komunikācijas stratēģiju veidošanā un īstenošanā.
  • Nodrošināt LTV satura un korporatīvās komunikācijas aktivitāšu plānošanu, īstenošanu un uzraudzību – sadarbojoties ar iekšējiem un ārējiem satura producentiem, veidojot un uzturot attiecības ar medijiem, nodrošinot kvalitatīvas, precīzas un operatīvas informācijas komunicēšanu publiskajā telpā, kā arī plānojot un veidojot publikācijas dažādām platformām, piem., sabiedrisko mediju portālam LSM.lv.
  • Sadarbībā ar sociālo mediju redaktoriem plānot un veidot digitālās komunikācijas saturu LTV sociālo tīklu kontiem.
  • Uzraudzīt LTV interneta mājas lapas satura aktualitāti un attīstību.
  • Plānot un īstenot iekšējās komunikācijas aktivitātes – nodrošināt atbalstu LTV darbinieku informēšanā par LTV darbību, vadības lēmumiem, mērķiem, plāniem (iekšējās vēstis, informatīvi materiāli LTV telpās u.c.).
  • Piedalīties uzņēmuma iekšējo un ārējo pasākumu organizēšanā.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība humanitārajās vai sociālajās zinātnēs.
  • Vismaz divu gadu pieredze sabiedrisko attiecību jomā.
  • Interese par tekstuālo materiālu radīšanu dažādās formās un par dažādām tēmām.
  • Sabiedrisko attiecību instrumentu pārzināšana, t.sk. iekšējās komunikācijas, integrēto komunikācijas projektu, mediju attiecību un digitālās komunikācijas jomā.
  • Izpratne par sociālo mediju kanāliem un komunikācijas satura virzīšanu tajos.
  • Mediju vides pārzināšana, izpratne par sabiedrisko mediju darbu un mērķiem.
  • Teicamas komunikācijas prasmes, radošums, iniciatīva, spēja uzņemties atbildību par paveikto, prasme organizēt savu laiku un darbu tā, lai tiktu ievēroti termiņi, sadarbības prasmes un stresa noturība.
  • Izcilas latviešu un labas angļu valodas zināšanas.

  • Dinamisku, interesantu un radošu darbu, komunicējot par LTV daudzpusīgo un kvalitatīvo saturu, kā arī sabiedriskā medija vērtībām, sasniegumiem un izaicinājumiem.
  • Darbu radošā, profesionālā un uz sabiedriskā labuma vērtībām orientētā komandā.
  • Iespēju mācīties un profesionāli pilnveidoties.
  • Atalgojumu 1400 EUR (bruto), veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām.

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt sadaļā "Pieteikties"!