Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Konditors/-e

CVMarket.lv klients
Raunas novads

Darba apraksts

Aicina darbā konditoru.

Darba pienākumi jāveic veikalā ELVI, Raunā, Rīgas ielā 1.

Galvenie darba pienākumi:

  • Cept konditorejas izstrādājumus pēc receptūras;
  • Sagatavot darbam nepieciešamās sagataves;
  • Ievērot produktu realizācijas termiņu,uzglabāšanas apstākļu ,kvalitātes kontrole;
  • Darba vietas uzkopšana.

Prasības kandidātam:

  • vēlmi strādāt un iegūt jaunas prasmes;
  • spēju uzņemties atbildību par saražoto produktu kvalitāti;
  • pozitīvu attieksmi pret darbu un kolēģiem.

Piedāvājam:

  • darbam atbilstošu atalgojumu
  • sociālās garantijas;
  • apmācību darba vietā;

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#208666