Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Konditors

CV MARKET klients

Darba apraksts

Darba grafiks: trešdienas, ceturtdienās un piektdienās no plkst. 19. 00 līdz 06.00 (1 vakance)

Darba grafiks: nedēļu strādā no 08.00 līdz 20. 00, nedēļu brīvs (1 vakance).

Galvenie darba pienākumi: rauga izstrādājumu gatavošana (smalkmaizītes, picas, pīrāgi, plātsmaizes)

Lūdzu savu CV sūtīt uz norādīto e-pastu.

Jautājumu gadījumā lūdzu zvanīt darbadienās no plkst. 09. 00. līdz 17. 00.

Atbildi sniegsim kandidātiem, kuru darba pieredze un personiskās īpašības atbildīs izvirzītajām prasībām.

Mūsu mērķis ir būt par pievilcīgu darba vietu kompetentiem darbiniekiem, tādēļ aicinām pieteikties kandidātus, kuri ir pozitīvi, mērķtiecīgi, aktīvi, ar vēlmi attīstīties, attīstīt kolēģus un uzņēmumu.

Prasības kandidātiem

Prasības:
- darba pieredze konditora amatā vismaz 2 gadi,
- labs darba ātrums,
- laipnīgums, atsaucība un strādīgums,
- bez kaitīgiem ieradumiem,
- labas latviešu un krievu sarunvalodas prasmes.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
- dinamisku un interesantu darbu augošā starptautiskā uzņēmumā,
- pieredzes apmaiņas braucienus, apmācības un attīstības iespējas,
- atsaucīgu, draudzīgu kolektīvu,
- sociālās garantijas, nelaimes risku apdrošināšanu,
- dalību uzņēmuma rīkotajos pasākumos.

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.
Konfidencialitāte garantēta.

Darba sludinājuma numurs
#127759

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2012. gada 29. aprīlis
Ievadīts:
2012. gada 3. aprīlis
Informācija par algu:
akorda izcenojumi

Saistībā ar konditorijas ceha atvēršanu Rīgas Stradiņa Universitātes telpās (Dzirciema iela 16, Rīga), aicinām darbā konditorus (2 vakances).

Skatīt visu

You are applying to:
Konditors