Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

KONDITORS

CVMarket.lv klients
Siguldas novads

Darba apraksts

    SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu konditoram (-ei) jaunajā maiznīcā “top!” Rīgas ielā 2, Siguldā.

    Galvenie darba pienākumi:

    • konditorejas izstrādājumu ražošana, ievērojot receptūras un tehnoloģiskās instrukcijas;
    •  raudzēšanas un cepšanas režīmu pārzināšana, cepšanas programmu ievērošana;
    •  gatavās produkcijas kontrole un pēcapstrāde.
    • Prasības kandidātiem:

      • obligāta darba pieredze konditorejā;
      • pieredze darbā ar rauga un kārtaino mīklu;
      • godīgums un atbildības sajūta;
      • pozitīva attieksme pret darbu.
      • Darbs maiņās no 6.00-18.00.

        Piedāvājam apmācības uz vietas maiznīcā.

                      Sīkāka informācija pa telefonu *********.

        Darba alga no EUR 900 (bruto).

        CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: ********* ar norādi - konditors SIGULDĀ.

Darba sludinājuma numurs
#208859
Tu piesakies uz:
KONDITORS