Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Konsultants

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 24208

Darba sludinājuma numurs

24208

Darba apraksts

 Vadīt un realizēt savu personāla atlases projektu
 Regulāri kontaktēties ar klientu par atlases uzlabošanu, sniegt klientam atskaites
 Ieteikt un ieviest izmaiņas uzņēmuma personāla atlases pakalpojumu jomā

Prasības kandidātiem

 Spēja un vēlme strādāt ļoti patstāvīgi
 Māka ļoti sekmīgi kontaktējaties ar cilvēkiem
 Teicamas latviešu, krievu un it īpaši angļu valodas zināšanas
 Augstākā izglītība psiholoģijas vai personāla vadības jomā, vai pieredze personāla atlasē

Uzņēmums piedāvā

 Iespēja pašam/-ai plānot savu darba laiku
 Iegūt un papildināt zināšanas personāla atlases jomā
 Praksē izmantot un uzlabot savas angļu valodas zināšanas
 Papildināt zināšanas regulārās un interesantās apmācībās

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 10. jūnijs
Ievadīts:
2007. gada 10. maijs

„Eiro Personāls” ir personāla atlases, apmācību, pētījumu un konsultāciju uzņēmums. 7 darbības gadu laikā mēs esam izveidojuši veiksmīgu sadarbību ar Latvijas vadošiem uzņēmumiem, izstrādājuši daudzveidīgu produktu klāstu un piedāvājam plašas sadarbības iespējas.

Mēs meklējam kolēģi – Konsultantu – kas pārņems personāla atlases projekta vadību un ar laiku iesaistīsies arī citu personāla atlases un konsultāciju projektu realizēšanā un vadībā.