Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Konsultants/e – pārdevējs/a siguldā

CVMarket.lv klients
Sigulda

Darba apraksts

* Klientu konsultēšana jautājumos par juvelierizstrādājumiem;
* Palīdzēt klientam izvēlēties piemērotākos juvelierizstrādājumus;
* Informēt klientu par izstrādājumu cenām un līzinga iespējām;
* Sadarbībā ar salona vadītāju nodrošināt nevainojamu salona darbību.

Prasības kandidātiem

* Māksla pārdot un vēlme strādāt ar klientiem;
* Teicamas komunikācijas un saskarsmes prasmes;
* Iekšējā inteliģence, stila izjūta un godīgums;
* Latviešu, Krievu un Angļu valodas zināšanas;

Uzņēmums piedāvā

* Prestižu darbu augstas klases salonā;
* Labus darba apstākļus, draudzīgu kolektīvu;
* Profesionālo apmācību;
* Konkurētspējīgu atalgojumu ar pārdomātu premiālo sistēmu – no 400Ls pēc nodokļu nomaksas ar iespēju palielināt savu algu.
* Veselības apdrošināšanu.

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV uz personals@grenardi.lv

Darba sludinājuma numurs
#47125

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Sigulda
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 3. novembris
Ievadīts:
2008. gada 3. oktobris

SIA „GRENARDI” viens no vadošajiem juvelierizstrādājumu tirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, kurš darbojas no 2000. gada un ir pasaules slaveno zīmolu
DAMIANI, CELIN, BARAKA, RAYMOND WEIL, ANTONINI MILANO
oficiālais izplatītājs Latvijā un kurā apvienoti
SHINE, VAN REIN, GRENARDI
saloni

Sakarā ar augstas klases salona atvēršanu Lidostā,
aicinām mūsu kolektīvam pievienoties

Skatīt visu