Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Kontrolieris

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • Aizdevumu pieprasījumu - anketu pārbaude;
  • Darbs ar datu bāzēm.

Prasības kandidātiem

Vēlamies redzēt Jūs:

  • ar labām prasmēm strādāt ar Microsoft Windows programmām;
  • ar augstu atbildības sajūtu un precizitāti;
  • ar labām latviešu un krievu valodas zināšanām;
  • ar labām kominikācijas spējām un prasmi strādāt komandā;
  • ar vidējo izglītību.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam Jums:

  • interesantu darbu starptautiskā kompānijā;
  • iespējas papildināt savas profesionālās zināšanas;
  • sociālās garantijas;
  • motivējošu atalgojumu.

Cita informācija

CV un motivācijas vēstuli ar norādi "Kontroliera amatam" lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@gemoney.lv vai pa faksu 7109461

Darba sludinājuma numurs
#8427