Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Krājumu Vadības Speciālists

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Atbildēt par uzņēmuma noliktavas atlikumiem;
  • Plānot un veikt produktu pasūtīšanu no uzņēmumu piegādātājiem;
  • Aktīvi sadarboties ar mārketinga un loģistikas nodaļām, lai nodrošinātu optimālu produktu krājumu pieejamību;

Prasības kandidātiem

  • Vēlama augstākā izglītība ar uzņēmējdarbību vai loģistiku saistītās disciplīnās;
  • Analītiska domāšana un iemaņas liela datu apjoma apstrādē;
  • Līderība savā pakļautībā esošā procesa vadībā;
  • Labas iemaņas darbā ar informācijas tehnoloģijām;
  • Obligāta pieredze importa, iepirkumu vai krājumu vadības sfērā;
  • Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšaas;

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu lielā mūsdienīgā uzņēmumā;
  • Atbildību par vienu no būtiskajiem uzņēmuma pamatprocesiem;
  • Sadarbību ar uzņēmuam vadošajiem speciālistiem, līdz pat augstākajam uzņēmuma vadības limenim;
  • Apmācību iespējas;
  • Labs, mūsdienu tirgus prasībām atbilstošs atalgojums;

Cita informācija

Lūdzu sūtiet CV un pieteikuma vēstuli, ar norādi "Krājumu Vadības Speciālists" līdz 5.11.06 uz office@parkmv.lv, fax: 77 90 130, pasta adrese: Mūkusalas iela 41b, Rīga

Darba sludinājuma numurs
#16786

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 25. novembris
Ievadīts:
2006. gada 24. oktobris

SIA “Park MV” ir viens no lielākajiem ātras aprites patēriņa preču un alkoholisko dzērienu izplatītājiem Latvijā. Uzņēmums ir dibināts 2000. gadā, un tajā šobrīd strādā vairāk kā 120 darbinieki.

Skatīt visu