Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Krāsotājs

CV MARKET klients

Darba apraksts

Automašīnu sagatavošana krāsošanai un krāsošana vienā no labākajiem virsbūvju servisiem Latvijā

Prasības kandidātiem

Prasības: precizitāte un akurātība darbā, iemaņas profesijā

Piedāvājam airaujošu darbu stabilā un strauji augošā uzņēmumā, kas ir viens no līderiem savā nozarē; konkurētspējīgu atalgojumu; sociālās ganatijas.

Darba sludinājuma numurs
#15423

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 30. septembris
Ievadīts:
2006. gada 13. septembris

Skatīt visu

You are applying to:
Krāsotājs