Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Krāvējs/-a

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Galvenie pienākumi:

  • Gatavās produkcijas likšana kastēs.
  • Produkcijas izkārtošana uz paletēm.
  • Materiālu izvietošana pie līnijām.
  • Uzturēt tīrību un kārtību cehā.

Основные обязанности:

  • Укладка готовой продукции в ящики.
  • Размещение продуктов на поддоны.
  • Размещение материалов по линиям.
  • Поддерживать чистоту и порядок в мастерской.

Prasības kandidātiem

Sekmīgai darba izpildei nepieciešami:

  • Augsta atbildības sajūta.
  • Nevainojama darba kvalitāte.
  • Pozitīva un godīga attieksme pret darbu un kolēģiem.

Для успешной работы необходимо:

  • Высокое чувство ответственности.
  • Безупречное качество работы.
  • Позитивное и справедливое отношение к работе и коллегам.

Uzņēmums piedāvā

  • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā.
  • Veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika).
  • Darba samaksu 800 EUR pirms nodokļu nomaksas.
  • Darba laiks 7:00 - 15:30 darba dienās.

Nepieciešams COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Мы предлагаем:

  • Динамичную работу в стабильной компании.
  • Полис медицинского страхования (после испытательного срока).
  • Заработная плата 800 евро до налогов.
  • Часы работы 7: 00 - 15: 30 в будние дни.

Требуется вакцинация против COVID-19 или справка о заболевании.

Darba sludinājuma numurs
#1138230
Tu piesakies uz:
Krāvējs/-a