Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Krāvējs

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 23694

Darba sludinājuma numurs

23694

Darba apraksts

- Iekraušanas/izkraušanas darbi pie lidmašīnas;
- Darbs pie bagāžas konveijera.

Prasības kandidātiem

- pamata, vidējā izglītība;
- B kategorijas autovadītāja apliecība;
- precizitāte darbu izpildē, augsta atbildības izjūta.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
- elastīgu darba grafiku;
- darbu var savienot ar mācībām, ir iespēja strādāt uz pusslodzi;
- stabilu atalgojumu, sociālās garantijas;
- motivējošu piemaksu sistēmu;
- dazāda veida bonusus: veselības apdrošināšana, atvaļinājuma pabalsts utt. (pēc pārbaudes laika).

Lidosta - lieliska starta vieta Tavam karjeras lidojumam!

Cita informācija

Pretendentus lūdzam pieteikties līdz 2007.gada 25.maijam, sūtot savu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi uz kādu amatu pretendējat:

pa pastu - Lidosta “Rīga” 10/1, Mārupes pag., Rīgas raj., LV 1053, Latvija;
pa faksu – 7668260;7211767;
pa e-pastu – vakance@riga-airport.com.

Informācija par darba sludinājumu

pilna slodze vai nepilna slodze, pastāvīgs darbinieks vai pagaidu darbs (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 26. maijs
Ievadīts:
2007. gada 26. aprīlis
Bruto alga:
No 280 LVL mēnesī

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.