Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Kredītu projektu vadītājs/-a Rīgā

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Mēs uzticētu tev:
 sniegt informāciju potenciālajiem bankas klientiem par kreditēšanas iespējām un bankas kreditēšanas nosacījumiem
 veikt kredītu pieteikumu izskatīšanu, klientu finanšu stāvokļa analīzi un kredītu uzraudzību
 noformēt kreditēšanas darījumus, iekārtot kredītlietas un sekot izsniegto aizdevumu atmaksai
 sekmēt bankas aizdevumu produktu realizāciju un jaunu klientu piesaisti

Prasības kandidātiem

Mēs sagaidām:
 augstāko vai nepabeigtu augstāko izglītību ekonomikā, finansēs vai biznesa vadībā
 vismaz 2 gadu darba pieredzi finanšu sektorā - vēlams kreditēšanas jomā
 iniciatīvu, spēju patstāvīgi pieņemt lēmumus, augstu atbildības sajūtu un precizitāti
 ļoti labas pārdošanas un komunikācijas prasmes
 labas latviešu, krievu un vēlamas angļu valodas zināšanas
 labas iemaņas darbā ar MS Office

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:
 iespēju strādāt vienā no lielākajām finanšu kompānijām Baltijā
 profesionālas izaugsmes iespējas
 draudzīgu kolektīvu

Cita informācija

Jūsu CV un pieteikuma vēstule tiek gaidīti līdz š.g. 10.aprīlim.

Adrese: AS “Parex banka” Personāla atlases nodaļa, Brīvības iela 148A, Rīga LV-1012, e-pasts: cv@parex.lv ar norādi “Kredītu projektu vadītājs/-a Rīgā”.

Darba sludinājuma numurs
#40736