Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Kredītu speciālists/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 42175

Darba sludinājuma numurs

42175

Darba apraksts

Mēs uzticēsim Jums:
 sniegt informāciju bankas klientiem par kreditēšanas iespējām un bankas kreditēšanas nosacījumiem
 veikt kredītu pieteikumu izskatīšanu, klientu finanšu stāvokļa analīzi
 noformēt kreditēšanas darījumus, iekārtot kredītlietas un sekot izsniegto aizdevumu atmaksai
 sekmēt bankas aizdevumu produktu realizāciju un jaunu klientu piesaisti

Prasības kandidātiem

Ja Jums ir:
 augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība ekonomikā, finansēs vai grāmatvedībā
 vismaz 2 gadu darba pieredze finanšu jomā – vēlams kreditēšanā
 spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus, augsta atbildības sajūta un precizitāte
 labas pārdošanas un komunikācijas prasmes
 labas latviešu un krievu valodas zināšanas

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

 iespēju strādāt vienā no lielākajām finanšu kompānijām Baltijā
 interesantu un atbildīgu darbu
 profesionālās izaugsmes iespējas
 konkurētspējīgu atalgojumu

Cita informācija

Jūsu CV un pieteikuma vēstule tiek gaidīti līdz š.g. 5.maijam.

Adrese: AS “Parex banka” Personāla atlases nodaļa, Brīvības iela 148A, Rīga LV-1012, e-pasts: cv@parex.lv ar “Kredītu speciālists/-e Siguldā”.

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Sigulda
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 5. maijs
Ievadīts:
2008. gada 25. aprīlis

Sakarā ar jauna Klientu apkalpošanas centra Siguldā
atvēršanu aicinām pievienoties mūsu profesionālajai komandai